Vlasy od NaničVlasy.sk


Vlasy od NaničVlasy.sk

Vitajte v našom internetovom obchode www.nanicvlasy.sk. Sme najväčším predajcom ľudských vlasov na Slovensku vďaka našej širokej a jedinečnej ponuke. Prečo jedinečnej?

Vďaka našej výrobe máme najširšiu ponuku vlasov na rôzne metódy predĺženia a zahustenia vlasov, ktorú inde nenájdete.Taktiež najširšia ponuka odtieňov, dĺžok a hustôt. Naše vlasy nekúpite ich v žiadnom inom internetovom ani kamennom obchode, jedine u nás.

Upozornenie: V prípade, že máte skúsenosť s príčeskami, ale nie od nás, NIKDY si nevyberajte vlasy u nás na základe vášho predchádzajúceho nákupu v inom obchode. Vlasy sú špecifický tovar a preto si treba dať pozor na to čo kupujete a akú predstavu máte. 

Každý predajca má svojho dodávateľa, prípadne výrobu, preto nie sú Clip-in vlasy ako Clip-in vlasy, Tape in ako Tape in a pod. Tu je rozdiel v zozbieravaní, čistení, ošetrení, farbení a ďalších technologických postupov pri spracovaní vlasov, čo sa hlavne odráža na kvalite vlasov. 

Taktiež nemôžete vyberať na základe označenia alebo názvu odtieňa (napr. ak ste kupovali v inom obchode Clip-in vlasy s označením odtieň #2 Tmavohnedá u nás vlasy s označením #2 alebo názvom Tmavohnedá nebudú totožné. Odtieň vlasov je odlišný a preto je lepšie sa pred nákupom poradiť.)

Na čo si naozaj potrpíme je KVALITA a HUSTOTA našich vlasov. Vďaka našej výrobe máme v ponuke sady vlasov s hustotou, ktorú inde nenájdete. Výber správnej hustoty vlasov je jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere správnej sady (clip-in, tape-in a pod.), aby predĺženie resp. zahustenie svojich vlasov bolo čo najprirodzenejšie. Pri každých vlasoch máme riadne uvedenú životnosť vlasov a tiež gramáž. Nie cena, ale kvalita je to, čím sa odlišujeme od ostatných predajcov. 1g ľudského vlasu má v dnešnom svete svoju hodnotu, preto ak vidíte lacné vlasy, nemôžete očakávať, že budú kvalitné a ich životnosť dlhá. Môžete skôr počítať s tým, že ich budete mať na pár použití, budú mať nepostačujúcu hustotu, budú mať zlé spracovanie čo sa prejaví na kvalite vlasov, zlé šitie, ktoré sa podpíše na nepohodlnom nosení. Pripravte sa na to, že sú na pár použití a potom ich môžete vyhodiť do koša. A v neposlednom rade nemusia vôbec splniť vašu predstavu o peknom a prirodzenom predĺžení resp. zahustení vlasov.  

Predlžovanie vlasov nepodceňujete. Očarujúcemu výsledku po aplikácií akýchkoľvek vlasov predchádza správny výber vlasov. Vlasy predsa ukazujete v plnej kráse, tie neskrývate. Ukážte prirodzenosť a zažiarte s krásnymi vlasmi od NaničVlasy.sk Stavte na kvalitu, stavte na prirodzenosť. Investujte do seba a majte krásne vlasy bez pochybností. Noste vlasy s radosťou. 

Na našej stránke sa dozviete všetky dôležité informácie pred kúpou vlasov. Podrobne si prečítajte popis, kde sa dozviete všetky potrebné informácie o samotných vlasoch. Tie vás dokážu nasmerovať na ten správny výber. Naše vlasy poznáme dokonalo. pretože ich skúšame, testujeme, natáčame, farbíme, vieme presne ako sa správajú. Po aplikácii presne vieme, aký výsledok môžete očakávať. 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich produktov, napíšte nám. Sme tu pre vás a radi zodpovieme všetky dotazy, otázky, jednoducho všetko, čo vás bude zaujímať. 

Vlasy predsa ukazujete v plnej kráse, tie neskrývate. Ukážte prirodzenosť a zažiarte s krásnymi vlasmi od NaničVlasy.sk