Čo poštovné a doprava?

Doprava a poštovné

Tešíme sa aj na Vašu objednávku. V prípade, že potrebujete vlásky na konkrétny dátum, prosím radšej sa informujte vopred telefonicky +421 907 157 370 pred objednaním tovaru. U nás sú všetky vlasy na výrobu a niekedy sa môže predĺžiť doba dodania, ako uvádzame. 

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie,
tím NaničVlasy.sk

Slovenská pošta - 1. trieda

Slovenská pošta 1. Trieda: V deň expedovania balíka vás budeme informovať emailom aj sms správou. Balíček bude doručovaný nasledujúci pracovný deň. Ak vás poštár/ka nezastihne na adrese doručenia (netelefonuje pred doručením), v označenej schránke vám nechá žltý lístok. Nezabudnite mať označenú schránku. Balíček, ktorý bude oznámený/uložený na pošte, bude na jeho vyzdvihnutie pohodlných 18 kalendárnych dní. Po uplynutí tejto doby sa nám balíček vráti ako neprevzatá zásielka v odbernej lehote. Podacie číslo balíčka vám príde na email, ktorý bol uvedený v objednávke.


Slovenská pošta -  Kuriér

Kuriér Slovenskej pošty: V deň expedovania balíka vás budeme informovať emailom aj sms správou. Balíček bude doručovaný nasledujúci pracovný deň. Kuriér vás bude pred doručením balíčka telefonicky kontaktovať a Vašu zásielku Vám doručí priamo domov. 

b) Čas dodania vašej zásielky

 • Ak je tovar na našom sklade a na vlasy z Vašej objednávky nejdú do výroby, zásielku expedujeme okamžite po spracovaní vašej objednávky. Balíček obdržíte do 2-3 pracovných dní.
 • Pri platbe prevodom (bankový prevod) po priajtí platby na náš účet zásielku obdržíte do 3-5 pracovných dní.
 • Dodanie sa môže posunúť v prípade, ak výroba nestíha pripraviť vlásky pre vás na čas. Táto situácia nastáva vtedy, ak je zvýšený počet objednávok. 
 • Vo výnimočných prípadoch (napr. ak tovar vypredal) si vyhradzujeme právo odstúpiť od zmluvy, ak takáto situacia nastane, budeme Vás o tom ihneď informovať a navrhneme alternatívne riešenie. (vrátenie peňazí, zmena odtieňa, dĺžky, sady a pod.)

V prípade predĺženia dodacej lehoty z dôvodu nedostupnosti vami objednaného tovaru vás budeme informovať emailom alebo telefonicky. V každom prípade vás budeme po objednaní o všetkom informovať emailom. Budeme robiť maximum, aby ste mali svoju zásielku čo najrýchlejšie doma.

Informovať o dostupnosti sa môžete aj prostredníctvom emailu info@nanicvlasy.sk, alebo na tel. č. 0907 157 370.

  c) Cena poštovného 

  Slovenská Pošta 1. Trieda:

  • Platba prevodom na účet - poštovné 1€
  • Platba prevodom na účet - nad 89,90€ poštovné ZDARMA
  • Platba kartou (GoPay) - poštovné 1€
  • Platba kartou (GoPay) - nad 89,90 poštovné ZDARMA

  Kuriér Slovenskej pošty:

  • Platba prevodom na účet - poštovné 5,50€
  • Platba cez GoPay (platba kartou) - poštovné 5,50€

  Zásielky do zahraničia: 

  • Cena poštovného je 10€ (nie je možné poslať dobierkou)
  • Zásielku posielame Slovenskou poštou, ktorá odovzdá zásielku pošte danej krajiny, kde balíček bude doručovaný.

   

  Ak máte záujem o náš tovar, je úplne jedno kde sa nachádzate. Vašu objednávku vybavíme a balíček Vám doručíme :) Posielame do všetkých krajín SVETA. Stačí, ak nám napíšete objednávku (uveďte konkrétny produkt, vašu celú adresu) na info@nanicvlay.sk, obratom vám odpovieme. Platba je možná len vopred prevodom na účet (na dobierku do zahraničia neposielame), ktorý vám zašleme s prijatím a potvrdením objednávky. Balíčky posielame Slovenskou poštou a cena poštovného závisí od aktuálneho sadzobníka Slovenskej pošty do danej krajiny. 

  UPOZORNENIE: Ak si objednávate do inej krajiny ako je Slovensko a Česká republika, prosím, kontaktujte nás vopred na náš email info@nanicvlasy.sk, neobjednávajte si cez stránku. 

   Platba za tovar