Čo sú to Clip in vlasy a ich rozdelenie

Obrázok

Clip in sú 100% ľudské vlasy. Môžete s nimi zaobchádzať tak ako so svojimi. Jednoducho ich umývať, farbiť, žehliť, kulmovať, osviežiť svoj styling podľa svojich predstav. Dosiahnete s nimi prirodzený, elegantný vzhľad a vaše vlásky naberú nový jedinečný rozmer.

Kedysi (ešte aj dnes) za predĺženie vlasov sme platili stovky eur! Dnes je tu ten najjednoduchší spôsob zahusťovania a predlžovania vlasov na trhu. Elegancia, jednoduchá aplikácia a príjemne nosenie. To sú CLIP IN. 

100% ľudské vlásky na malých sponkách. Sú rozložené do niekoľkých šírok (vlasových trsov), prispôsobených tak, aby optimálne pokryli celú hlavu a predĺžili resp., zahustili naše vlásky úplné prirodzeným spôsobom.

Ako si vybrať Clip-in vlasy správne?

Samotný postup aplikácie CLIP IN je vyvinutý tak, aby vyžadoval minimálne úsilie a čas. Výsledkom je bezpečné a prirodzené predĺženie, resp. zahustenie vlasov. Revolučný a mimoriadne obľúbený produkt, ktorý výrazne ovplyvní váš vzhľad.

 

"Aplikácia Clip in"

 

Dôležité! Použité vlásky na metódu CLIP IN, ktoré máme v ponuke sú 100% ľudské, vysoko kvalitné, prispôsobené nášmu európskemu typu vlasov. Kutikula vlasu (povrchová vrstva), prúdi v jednom smere, čo bráni zamotávaniu vlasov. Je veľmi dôležitá pre životnosť vláskov a ich prirodzenému správaniu sa (pojem REMY).

Clip in vlásky sa môžu pohybovať v dĺžkach 35cm, 45cm, 50cm, 55cm, 60cm, 65cm.

Rozdeľujú sa aj podľa hustoty. Hmotnosť od 80g do 110g postačuje na predlženie redších a priemerných, štandardných vlasov. Táto váha je prispôsobená európskemu štandardu.

Váha  cca od 110g do 150g sa považuje za nadštandard, ktorý dokáže predlžiť aj hustejšie vlásky.

Hmotnosť jednej sady vlasov na predlženie, ktorá presiahne hranicu 150g sa považuje za extra hustotu. Takto husté vlásky sú určené náročným zákazníkom, alebo zákazníkom so skutočne hustými vlasmi.

Obrázok