Clip in vlasy Premium Plus

Clip-in Vlasy Premium Plus, zo 100% ľudských vlasov REMY. 2x toľko vlasov, dvojitá hustota, extra objem.

DOSTUPNÉ DĹŽKY 
(35cm-170g, 40cm-170g, 45cm-170g, 50cm-180g, 55cm-190g, 60cm-200g, 65cm-210g)
Dĺžku si vyberte nižšie pod popisom zvoleného odtieňa alebo kliknite na INÉ VARIANTY

Toto sú charakteristiky Clip-in Premium Plus. Ide o identickú kvalitu, šitie a odtiene ako pri Clip-in Premium. Avšak s dvojnásobnou hustotou vlasov. NOVINKA: Pridali sme vlasom gramáž. Teraz ešte hustejšie vlasy v EXTRA HUSTOTE! Fantastická voľba pre tie, ktoré túžia po skutočnom objeme. Odporúčame pre ženy, ktoré majú riedke, priemerne husté alebo husté vlasy. Siahnite po tejto Clip-in sade, ak túžite po hustých vlasoch. Na trhu sa pohybujú desiatky variant Clip-in Vlasov a väčšina z nich prešlo našimi rukami. S plnou vážnosťou vám môžeme povedať, že kvalitnejšie Clip-in Vlasy Premium Plus v extra hustote za podobnú cenu budete hľadať márne.

Vybrať si môžete z viac ako 40 odtieňov v Extra hustote v dĺžkach 35, 40, 45, 50, 55, 60 a teraz už aj 65cm.

Hustota vlasov je v konečnom výsledku rozhodujúca. Hustotu, akú majú naše Clip-in sady pri daných dĺžkach v inom kamennom či internetovom obchode nenájdete. Dajte svojim vlasom nový rozmer s našimi Clip-in Premium Plus v extra hustote.

Clip-in Premium Plus sú na dotyk veľmi jemné vlasy, ktoré vo výsledku pôsobia absolútne prirodzene. Moderným a šetrným spracovaním vlasov sa podarilo udržať ich vynikajúcu kvalitu. Životnosť týchto vlasov je až 6-12 mesiacov v TOP forme pri dennom nosení. Úžasný výsledok za tak fantastickú cenu! Myslite to s metódou Clip-in vážne? Ďalšie informácie pri samotnom produkte vás budú určite zaujímať.
poradime-pred-nakupom

clip-in-vlasy-premium-plus