Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob ako predĺžiť svoje vlasy?

Obrázok

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob ako predĺžiť svoje vlasy?

Veľa žien túži mať dlhé vlasy. Ak čítate tento blog, možno ste práve jednou z nich. Čo by ste povedali na to, ak by ste za 5 minút mali dlhšie vlasy o 5, 12, alebo 30cm?


Samozrejme je to možné! Jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať krásne dlhé vlasy okamžite. Nemusíte chodiť do kaderníctva a podstúpiť trvalé predlžovanie vlasov. Len vy, sada Clip-in a ohromujúci výsledok za pár minút u vás doma.

Toto je najväčšia výhoda Clip-in metódy predĺženia vlasov. Clip-in vlasy nijako nepoškodia vaše vlastné vlasy ako iné metódy. S Clip-in vlasmi môžete dosiahnuť nielen predĺženie vlasov, ale ak potrebujete dodať svojim vlasom hustotu, Clip-in vlasy sú tiež perfektnou voľbou ako dodať vlasom dokonalý objem. Na to, aby ste si splnili sen o krásnych vlasoch je výber tej správnej Clip-in sady dôležitý. Ako si správne vybrať Clip-in vlasy sa dočítate v tomto článku.

Čo sú Clip-in vlasy a ako to vlastne celé funguje?

Clip-in sady na predĺženie alebo zahustenie vláskov sú rôzne. Pozostávajú z rôznych dĺžok (pásov), na ktorých sú prišité Clip-in sponky (pukačky) a pomocou nich si ich prichytíte o svoje vlasy. Rokmi skúseností a spätnej väzby od zákazníkov sme sponky prispôsobili tak, že sú malé (tak, aby ich nebolo vidno) držia pevne (je v nich silikónový prúžok, ktorý bráni akémukoľvek pohybu) a je s nimi rýchla, jednoduchá manipulácia. 

Obrázok

Puk, cvak a wualaaa, máte dlhé resp. husté vlásky. Ak nemáte skúsenosti s Clip-in vlasmi, garantujem vám, že je to najjednoduchší, najrýchlejší, najšetrnejší spôsob ako si predĺžiť/zahustiť svoje vlasy. Zvládne to úplne každá z vás bez problémov. 

Verte mi, ak začnete Clip-in vlasy nosiť, budete na nich závislá :) Mnohé zákazníčky mi píšu, že bez nich si už nevedia predstaviť ísť von. Nesmejte sa, ale je to tak. Ďalšou veľkou výhodou tejto metódy je, že Clip-in vlasy si môžete nasadiť a zložiť kedykoľvek chcete. Máte náladu na dlhé vlasy? Naše Clip-in vlasy sú vhodné na dennodenné nosenie, preto aj kvalita našich vláskov je podstatne lepšia ako u iných predajcov.

Chystáte sa na nejakú spoločenskú udalosť, večierok alebo máte významný deň, kedy potrebujete vyzerať naozaj nádherne? Samozrejme vlasy v takýto deň hrajú dôležitú úlohu. S Clip-in vlasmi môžete naozaj pracovať a vytvoriť si účes, ktorý sa vám páči aj bez toho, aby vaše vlasy boli na to dostatočne dlhé. Bežne zákazníčky navštívia aj svoju kaderníčku/ka, aby im s clip-in vlasmi vytvorili naozaj krásny, dychberúci účes :)

Obrázok

Nosiť Clip-in vlasy je ako používať make-up. S ním ste kompletná, bez neho však ani na krok. Je to naozaj zvyk mať krásne dlhé/husté vlasy. 
Ak premýšľate nad kúpou Clip-in vlasov a radi by ste sa dozvedeli o Clip-in metóde viac, všetko dôležité sa dočítate aj tu. Neviete si vybrať? Rada vám poradím s výberom správneho odtieňa/dĺžky a hustoty, vyberiem vhodnú sadu pre vás. Stačí mi napísať info@nanicvlasy.sk alebo využite našu online poradňu Poradíme pri výbere.

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.