Aké Tape in vlasy u nás nájdeš?

 

Ak ste sa rozhodli si predĺžiť alebo zahustiť vlasy pomocou Tape-in od nás, radi vám o nich niečo povieme.

 

Tape-in vlasy sa stávajú čoraz viac obľúbenejšou metódou predlžovania resp. zahustenia vlasov. Keď ich raz vyskúšate, zamilujete si ich. 100% ľudské vlasy, ktoré dokonalo splynú s vašimi. Vaše vlasy naberú nový rozmer.

Keďže ide o ľudské vlasy, Tape in môžete žehliť, natáčať aj farbiť (zo svetlejšieho odtieňa na tmavší). Jednoducho si ich môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Preto je ich nosenie úplne prirodzené, veľmi pohodlné a vôbec nie je vidieť, že ich máte. Jediný, kto to vie, ste vy sama :) 

Aplikácia: 
Tape in vlasy sa prilepia na vaše vlasy (viď obrázok) sendvičovým spojom. Jedna sada obsahuje 40 ks pások (20 spojov, 100g), ktoré úplne postačujú na kompletné predĺženie/zahustenie vlasov.V prípade, že chcete dodať vlasom extra objem, alebo máte svoje vlasy veľmi husté, vtedy odporúčame aplikovať dve Tape-in sady. 

Aplikácia Tape in vlasov nie je vôbec náročná. Zvládne ju aj Vaša kamarát/ka, ak má šikovné ruky. Odporúčame však zveriť sa do rúk odborníka (vašej kaderníka/čky), ktorí už vedia ako na to. 

Pred, pri a po aplikácii nezabudnúť na:
- Tape in vlasy vždy aplikovať na čisté vlasy
- počas aplikovania tape in spoja ho odporúčame prežehliť žehličkou (lepšie udržanie spoja)
- nepoužívať kozmetiku, ktorá obsahuje alkohol a iné látky, ktoré by mohli narušiť lepivosť spojov
- minimálne 48 hodín po aplikácii vlasy neumývať a nijako nezaťažovať.

Odporúčame: 
Na umývanie vlasov odporúčame použiť jemný detský šampón. Následne použiť výživnú, hydratačnú masku. Nám sa konkrétne osvedčila Garnier banana maska, ktorú kúpite v bežnej drogérii. Môžete ju nechať pôsobiť aj pol hodinu. Nakoniec do končekov vlasov môžete jemne votrieť regeneračný olejček. 

Pozor: Nie vždy profesionálna vlasová kozmetika je tou správnou voľbou pri starostlivosti o Tape-in vlasy. Častokrát je silne zaťažujúca. 

Výber Tape-in vlasov
v našej ponuke si môžete vybrať Tape-in vlasy v dĺžke 40cm, 45cm, 50cm, 55cm  a veľkou NOVINKOU sú už aj dĺžky 60cm a 65cm. Pri dĺžkach 40cm až 55cm dostupných až 27 odtieňov (medzi nimi aj krásne ombré prevedenia). Pri dĺžke 60cm a 65cm dostpných zatiaľ 13 odtieňov. Inšpirovali sme sa najpredávanejšími odtieňmi Clip in vlasov. Medzi veľmi obľúbené odtiene patria práve Ombré odtiene #1B/S a #4/27 (viď obrázok)

Potrebujete poradiť pri výbere správneho odtieňa, dĺžky, alebo máte nejaké otázky ohľadom Tape-in? Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme, poradíme, vyberieme, poučíme :)

Tešíme sa na vás :)

NaničVlasy.sk

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.